Dodaj obiekt lub rajd konny

Posiadasz miejsce noclegowe, w którym oferowana 
jest jazda konna? Organizujesz rajdy konne?
Dołącz do nas BEZPŁATNIE!

Dołączenie do naszej bazy obiektów jest

całkowicie BEZPŁATNE !!!
Bez żadnych ukrytych kosztów.

W naszej bazie jest już ponad >>>

miejsc dla koniarzy
0

Dlaczego warto dołączyć?

Dodanie Twojego miejsca jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. W ramach współpracy tworzymy dla Państwa stronę z ogłoszeniem na naszym Serwisie oraz publikujemy ją na profilu Facebookowym.

Chcesz się upewnić sprawdź stronę „Opłaty” tutaj.

Stronę czyli ofertę każdego obiektu przygotowujemy z wielką starannością. Zdjęcia i opis dostarczają nam Państwo, my zajmiemy się resztą. Wszystko po to, aby poszukujący wakacji czy rajdów terenowych miłośnicy koni mogli z naszej bazy dowiedzieć się w przystępny sposób co macie Państwo im do zaoferowania.

Nasz serwis promowany jest na wielu forach i portalach branżowych. Wykupiliśmy także reklamy w mediach społecznościowych wśród miłośników koni i jazdy konnej. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak największej liczby koniarzy. 

Umożliwiamy bezpośredni kontakt poszukujących miłośników koni z miejscami.  Goście naszego serwisu mogą wysłać do Was maila bezpośrednio przez stronę z ofertą. Nie pośredniczymy w wymianie wiadomości.

Nasz portal jest pierwszą tego typu bazą skupiającą obiekty oferujące noclegi i możliwość obcowania z końmi i organizatorów rajdów konnych. Umożliwiamy koniarzom zaczerpnięcia szczegółowych informacji dotyczących instruktorów, samych zwierząt, rodzajów ujeżdżalni, poziomów nauczania jazdy.

Każde miejsce, które dodajemy do naszej bazy zamieszczamy na mapie. Wszystko po to, aby umożliwić poszukującym znalezienie obiektów na obszarze, które chcą odwiedzić.

Jak do Nas dołączyć?

1. Wypełnij formularz

Uzupełnij poniższy formularz dla rajdu konnego bądź obiektu noclegowego. Możesz wypełnić oba jeśli oferujesz takie usługi.

2. Poczekaj chwilkę

... tworzymy twoją wizytówkę.
W ciągu 6 dni nasi informatycy stworzymy twoją stronę na portalu.

3. Twoja autoryzacja

Jak tylko stworzymy stronę Twojego miejsca podeślemy ją do Twojej weryfikacji.

Gratulacje!

Jesteś już z nami! Nasi użytkownicy będą mogli znaleźć twój obiekt w naszej bazie - Urlopu w siodel!

Chcesz znaleźć się w zakładce
"POLECANE PRZEZ NAS"

Zaproś nas do siebie!

Chcesz, abyśmy napisali recenzję z Twojego obiektu?
Wypełnij poniższe zgłoszenie.

urlop w siodle