Dodaj swój obiekt lub rajd

Posiadasz miejsce noclegowe, w którym oferowana 
jest jazda konna? Organizujesz rajdy konne?
Dołącz do nas BEZPŁATNIE!

Dołączenie do naszej bazy obiektów jest

całkowicie BEZPŁATNE !!!
Bez żadnych ukrytych kosztów.

W naszej bazie jest już ponad >>>

0
miejsc dla koniarzy

Dlaczego warto dołączyć?

Dodanie Twojego miejsca jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. W ramach współpracy tworzymy dla Państwa stronę z ogłoszeniem na naszym Serwisie oraz publikujemy ją na profilu Facebookowym.

Chcesz się upewnić sprawdź stronę „Opłaty” tutaj.

Stronę czyli ofertę każdego obiektu przygotowujemy z wielką starannością. Zdjęcia i opis dostarczają nam Państwo, my zajmiemy się resztą. Wszystko po to, aby poszukujący wakacji, szkoły jazdy czy rajdów terenowych miłośnicy koni mogli z naszej bazy dowiedzieć się w przystępny sposób co macie Państwo im do zaoferowania.

Nasz serwis promowany będzie na wielu forach i portalach branżowych. Wykupiliśmy także reklamy w mediach społecznościowych wśród miłośników koni i jazdy konnej. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak największej liczby koniarzy. 

Umożliwiamy łatwy i szybki kontakt poszukujących miłośników koni z miejscami.  Goście naszego serwisu mogą wysłać do Was maila bezpośrednio przez stronę z ofertą. Nie pośredniczymy w wymianie wiadomości.

Nasz portal jest pierwszą tego typu bazą skupiającą obiekty oferujące noclegi i możliwość obcowania z końmi, szkoły jazdy i organizatorów rajdów konnych. Umożliwiamy koniarzom zaczerpnięcia szczegółowych informacji dotyczących instruktorów, samych zwierząt, rodzajów ujeżdżalni, poziomów nauczania jazdy.

Każde miejsce, które dodajemy do naszej bazy zamieszczamy na mapie. Wszystko po to, aby umożliwić poszukującym znalezienie obiektów na obszarze, które chcą odwiedzić.

Jak do Nas dołączyć?

1. Wypełnij formularz zamieszczony poniżej

Uzupełnij poniższy formularz lub podaj adres swojej strony www, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.

2. Poczekaj chwilkę - tworzymy twoją stronę

W ciągu 6 dni nasi informatycy stworzymy twoją stronę na naszym serwisie Urlop w siodle.

3. Twoja weryfikacja ogłoszenia

Jak tylko stworzymy podeślemy na podanego maila stronę o Twoim miejscu do Twojej werfikacji.

Gratulacje! Jesteś już z nami!

Nasi użytkownicy będą mogli znaleźć twój obiekt w naszej bazie szukając miejsca na urlop z jazdą konną, rajd konny lub szkołę jazdy!

Formularz zgłoszeniowy

Na jego bazie przygotujemy Państwa stronę na naszym portalu.

Zdjęcia pobierzemy z podanej w formularzu strony www lub Facebooka. Jeśli życzą sobie Państwo inne wybrane przez siebie prosimy o przesłanie ich na maila: napisz@urlopwsiodle.pl

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi ułatwimy wielu koniarzom poszukiwania odpowiednich miejsc na jazdę konną. Wkładamy w niego mnóstwo naszego serca i pasji!

Nie masz czasu na wypełnianie formularza?

- nie ma problemu!

Jeśli na twojej stronie www znajdziemy wszystkie niezbędne informacje do przygotowania opisu Twojego miejsca na naszym serwisie podaj nam wyłącznie poniższe dane i kliknij „Wyślij!” 
Resztą my się zajmiemy 🙂

urlop w siodle