O Nas

Portal założony przez miłośników koni 
dla miłośników koni

Nasza historia

Wraz z mężem dużo pracujemy. Każdy wolny weekend staramy się owocnie wykorzystywać i wyjeżdżać poza miasto. Z racji tego, że jestem wielką miłośniczką zwierząt, w tym koni, moim głównym celem poszukiwań zawsze były i są obiekty umożliwiające jazdę konną.  Dla mnie jest to najlepsza forma wypoczynku. Mąż uwielbia za to naturę, las i ciszę, więc pod tym względem jesteśmy zgodni. Za każdym razem, przed wyjazdem spotykałam się z problemem – szukania odpowiedniego miejsca. Jestem jeżdżąca konno, więc oprowadzanki na kucyku nie są dla mnie. Z drugiej strony nie jestem zawodowym jeźdźcem, w związku z tym potrzebuję cierpliwego instruktora. Okazało się, że znalezienie takich informacji na wielu stronach obiektów oferujących noclegi i jazdę konną jest nie możliwe. Stąd zrodził się pomysł na stronę – urlopwsiodle.pl

Nasza baza miejsc umożliwiających nocleg a zarazem jazdę konną tworzona jest z wielką starannością. Nie wystarczy się po prostu zapisać. Każde miejsce dokładnie sprawdzamy. Następnie wyciskamy jak cytrynkę wszystkie informacje dotyczące jazdy konnej, rajdów, samych zwierząt, instruktorów oraz warunków zakwaterowania. Wszystko po to, aby umożliwić naszym użytkownikom wybór odpowiedniego dla siebie miejsca na wypoczynek. 

Mam nadzieję, że mój portal ułatwi Państwu dokonywanie odpowiednich wyborów miejsc na spędzanie urlopu.

Dominika 

Więcej nowości?

- zajrzyj na naszego Facebooka!

Skontaktuj się z nami...

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze miejsca?
Masz problem ze skontaktowaniem się z obiektem? 
Chciałbyś dołączyć swój obiekt do naszej bazy? 
Lub masz inne pytania – NAPISZ DO NAS!

Formularz kontaktowy

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis www.urlopwsiodle.pl jest STAR ART Hubert Łupina z siedzibą w Poznań ( 61-609 ) przy ul. Jasna Rola 36G/23. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w polityce prywatności.