Odwiedzone przez nas

czyli recenzje z pierwszej ręki

Podróżujemy po całym kraju w poszukiwaniu wypoczynku w siodle oraz niezapomnianych wrażeń. Spotykamy na miejscach cudownych ludzi oraz rewelacyjne konie. Nie brakuje także przepięknych krajobrazów: jezior, lasów, gór bądź po prostu urokliwych widoków naszych polskich wsi. Odnajdujemy obiekty, które zostają w naszej pamięci na długo, dlatego też  stworzyliśmy tą sekcję „Odwiedzone przez nas, czyli recenzje z pierwszej ręki”, abyście i wy mogli znaleźć tutaj coś dla siebie. Przed wyjazdem poznać walory, bądź przydatne informacje dotyczące tych miejsc. Mamy nadzieję, że skorzystacie.

Hotel Jakubus

Hotel Jakubus

W pierwszy weekend sierpnia postanowiłam wybrać się na weekendowy wypad za miasto. Chciałam tym razem udać się na południe Polski. Jako, że dla mnie wypoczynek bez jazdy konnej to nie wypoczynek, zajrzałam do mapy obiektów na naszym serwise Urlopwsiodle.pl ( link tutaj ).   Poczytałam o kilku miejscach i  zdecydowałam, że tym razem pojeżdżę konno w Hotelu Jakubus. 
Szczegóły odnośnie miejsca: www.urlopwsiodle.pl/jakubus/
Data dodania: 3.08.2020

Stary Młyn Strzeszyn

Udało się – znaleźliśmy Stary Młyn Strzeszyn! Miejsce położone około 30 kilometrów od Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że będzie to jeden z naszych najlepszych wyjazdów.

trzcinowy zakątek jazda konna

Trzcinowy Zakątek

Wybrałam tę agroturystykę na zbliżający się weekend, ponieważ pamiętała rozmowę telefoniczną z właścicielem tego miejsca, gdy dodawaliśmy ich obiekt do naszego serwisu. Opowiadał mi on wtedy o pięknym położeniu obiektu, jego koniach i co tygodniowych rajdach. Już wtedy wiedziałam, że to musi być niesamowite miejsce…