Rajdy konne

czyli podziwiaj naturę z siodła

Poszukujesz kilkudniowego rajdu konnego? A może tylko terenu na jednodniowy wypad poza miasto? Z noclegami w buszu i kąpielami w rzece, bądź codziennymi powrotami do hotelu, tak zwanego rajdu gwieździstego? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę życia z cudownymi końmi? Poznać nowych ludzi, którzy tak samo jak ty kochają konie.  U nas każdy koniarz znajdzie miejsce na rajd konny idealny dla siebie! Dzięki szczegółowym opisom wybierzesz dokładnie takie miejsce, które sprosta wszystkim twoim potrzebom.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami stadnin z całej Polski!

Nad morzem

jazda konna Rzepkowo

Rzepkowo

Województwo: Zachodniopomorskie
Pomiędzy Koszalinem a morzem w małej i uroczej miejscowości Rzepkowo mieści się cudowna stadnina koni. Idealne miejsce na jednodniowe przejażdżki terenowe po okolicznych polach i lasach oraz niezapomniany galop po nadmorskiej plaży. Ośrodek ten słynie także ze wspaniałej atmosfery i cudownych koni.

Dowiedz się więcej

urlop w siodle Nowęcin

Nowęcin

Województwo: Pomorskie
Ośrodek ten realizuje rajdy gwiaździste. Znaczy to, iż bazę noclegową stanowi Nowęcin. Codziennie rajd rusza w innym kierunku. Trwa on 3 dni, jednakże istnieje możliwość wyboru jednego, dwóch lub trzech dni. Dziennie uczestnicy spędzają w siodle około 6-10 godzin. Trasa morska obejmuje m.in. latarnię Stilo, ujście rzeki Łeby, Lubiatowo.

Dowiedz się więce

urlop w siodle Pałac Ciekocinko

Pałac Ciekocinko

Województwo: Pomorskie
Piekne otoczenie sprawia, ze Pałac Ciekocinko to miejsce, którego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Zabytkowy park o powierzchni 22 ha, lasy, łąki, rzeka, jeziora i morze to wszystko jest tutaj na wyciągniecie ręki. Obiekt organizuje krótkie godzinne wyjazdy konne podczas, których poznać można najbliższą okolice. Istnieje możliwość dłuższej dwu, trzy godzinne wycieczki w siodle na nadmorskie plaże.

Dowiedz się więcej

urlop w siodle Jędruś

Jędruś

Województwo: Pomorskie
Gwarantowany Raj dla Koniarzy! Kto jeździ konno i marzy o galopie nad morzem przy zachodzie słońca? O leśnych górko-dołkach i bezkresnych łąkach? O widoku pasącego się stada? Brzmi jak bajka? A jednak! To wszystko znajdziecie u Jędrusia.

Dowiedz się więcej

Mazury

jazda konna Galiny

Pałac i Folwark Galiny

Województwo: Warmińsko – Mazurskie
Program rajdu konnego „Galiny i okolice” obejmuje łącznie 7 dni. Przez następne 5 dni, uczestnicy po śniadaniu wyruszać będą w rajdy konne. Każdego dnia będą kierować się do innego miejsca. Każda trasa jest urozmaicona przyrodniczo i wiedzie przez warmińskie lasy, pola i łąki.  Rajdy organizowane są od maja do końca września.

Dowiedz się więcej

Centralna Polska

urlop w siodle Iskra

Iskra

Województwo: Pomorskie
Stadnina i pensjonat ISKRA w Sztumskim Polu (woj. pomorskie) mieści się  w kameralnej okolicy, w środku lasu, pośród malowniczych krajobrazów. Wszystko to w połączeniu daje idealne warunki do cudownych wyjazdów w siodle. Stajnia oferuje rajdy konne jednodniowe. 

Dowiedz się więcej

urlop w siodle Stary Młyn Strzeszyn

Stary Młyn Strzeszyn

Województwo: Zachodniopomorskie
W czasie naszego urlopu terenowe wypady odbywały się popołudniami. Codziennie jeździliśmy inną trasą. Każda z nich była inna, ale równie ciekawa. Podczas objazdu jeziora Strzeszyn napotykaliśmy liczne górki i pagórki, które dodawały frajdy i adrenaliny. Zaś w czasie trasy wzdłuż brzegu jeziora Brody ścieżki były głównie nizinne, pośród pól i łąk, dzięki czemu zaznaliśmy szybkiego galopu. Coś pięknego! Polecam serdecznie wszystkim koniarzom!

Dowiedz się więcej
Relacja z rajdu od Urlop w siodle

urlop w siodle Trzcinowy Zakątek

Trzcinowy Zakątek

Województwo: Wielkopolskie
Wszystkich amatorów wycieczek konnych zapraszamy na jedno- i kilkudniowe rajdy konne wieloetapowe lub gwieździste. Położenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego, jego urozmaicony i niezdewastowany przemysłowo krajobraz oraz walory historyczno-kulturowe to wymarzone warunki, w których każdy rozpocząć może swoją osobistą przygodę na końskim grzbiecie.

Dowiedz się więcej
Relacja z rajdu od Urlop w siodle

urlop w siodle Jansowo

Jansowo

Województwo: Wielkopolskie
Każdego dnia chcielibyśmy pokazać inny sposób tzw. jazdy w teren. Nawet osoby z niezłą praktyką jeździecką nie zawsze mają możliwość doskonalenia jazdy poza „utartymi schematami” zarówno co do trasy, jak i tempa. W trakcie tych dni zapewnimy całkowicie urozmaicony program. Codziennie inna trasa, inne krajobrazy i inne wspaniałe ślady historii. 

Dowiedz się więcej

Hajduki

Województwo: Pomorskie
Hajduki to wyjątkowy ośrodek agroturystyczny, który może pochwalić się nie tylko wspaniałą, rodzinną atmosferą, lecz również przepięknym otoczeniem. Posiada 7 ha terenu, na którym znajduje się budynek z pokojami gościnnymi, stadnina oraz mnóstwo przestrzeni do jazdy terenowej. Otoczenie lasów, polan, leśnych ścieżek, jeziora i stadniny koni sprawia, że jazdy terenowe tutaj stają się niezapomniane.

Dowiedz się więcej

urlop w siodle Kawalkada

Kawalkada Horseback Archery

Województwo: Wielkopolskie
Klub Kawalkada organizuje trzygodzinne, jednodniowe i kilkudniowe rajdy konne po cudownej okolicy. Trasy prowadzą przez pobliskie wsie z widokami na jezioro Karpno i Puszczę Zielonkę.

Dowiedz się więcej

rajdy konne

Eldorado

Województwo: Łódzkie
Eldorado to kameralna, rodzinna stadnina, prowadzona z prawdziwej pasji i rodzinnej tradycji. Chcesz spędzić w terenie cały dzień i nie zerkać nerwowo na zegarek? Tutaj znajdziesz tą swobodę. Miejsce to organizuje rajdy terenowe jak i promieniste.

Dowiedz się więcej

urlop w siodle

Skręt

Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Na naszym serwisie przedstawiamy tylko trzy z wielu dostępnych rajdów konnych w Ośrodku Jazdy Konnej Skręt. Każdy trwa 3 dni przez rzeki, wolne przestrzenie oraz lasy. Noclegi odbywają się w różnych miejscach zaczynając od lasów po wysokostandardowe obiekty. Gorąco polecamy na przygodę życia!

Dowiedz się więcej

rajdy konne Jakubus

Jakubus

Województwo: Opolskie
W województwie opolskim przy brzegu rzeki Osuch pośród jezior znajduje się hotel Jakubus. Słynie on z jeździectwa, prestiżowych zawodów oraz miłości do koni. Gorąco polecamy to miejsce na jednodniowe rajdy konne, które pozwolą poznać to miejsce z siodła. Ośrodek organizuje także pławienia koni.

Dowiedz się więcej
Relacja z rajdu od Urlop w siodle

rajdy konne, urlop w siodle

Skrawek Nieba

Województwo: Mazowieckie
Około 120 km od Warszawy znajduje się stajnia Skrawek Nieba, która organizuje niezapomniane rajdy gwieździste „Nad Burzańsk” trwające 3 dni. Trasa terenu biegnie m.in. przez Dzierzby, Teofilowka,  Kamieńczyk, Białobrzegi. W czasie jego trwania można poczuć się jak w niebie. Koniecznie sprawdźcie to miejsce!

Dowiedz się więcej

urlop w siodle Tarpan

Tarpan

Województwo: Mazowieckie
Stajnia Tarpan oferuje jednodniowe i kilkudniowe rajdy konne dla dzieci i  dorosłych na terenach całej Polski. Wyjazdy konne w teren to niesamowita przygoda dla miłośników natury i mocnych wrażeń. Organizujemy cykliczne wyjazdy w góry i nad morze, na pola Grunwaldu. Nasza fantazja sprawia, że spełniamy marzenia, tych którzy konie kochają. 

Dowiedz się więcej

Góry

urlop w siodle Aviator

Aviator

Województwo: Śląskie
Jednodniowy rajd terenowy z widokiem na piękne szczyty górskie? Trasa prowadząca przez lasy, pola i łąki? Zapraszamy do Klubu Jazdy Konnej Aviator położonego w województwie Śląskim. Ośrodek organizuje jednodniowe rajdy konne trwające około 5 godzin.

Dowiedz się więcej

Stajnia Carpatica

Carpatica

Województwo: Podkarpackie
Nasze rajdy konne to nie tylko pokonywanie trasy z punktu A do punktu B, to przede wszystkim eksploracja najpiękniejszych Bieszczadzkich zakątków, często zapomnianych nawet przez Biesy i Czady…. To obcowanie z dziką przyrodą, gdzie spotkanie z jeleniem czy sarną to normalka, a ślady niedźwiedzia, czy stado żubrów – wcale nie rzadkie. 

Dowiedz się więcej

urlop w siodle

Obecnie jesteśmy w fazie tworzenia bazy organizatorów rajdów konnych.
Organizatorów rajdów zamieścimy całkowicie bezpłatnie!
Zgłoś się do nas, aby dołączyć?