urlop w siodle Nowęcin

Nowęcin

  Pomorskie

Nasz ośrodek jeździecki prowadzimy od 1992 roku. Jest on położony 1 km od Łeby – „Letniej Stolicy Polski”, w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego i jeziora Sarbsko. Ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację naszego ośrodka, możemy spełnić marzenie praktycznie każdego jeźdźca lubiącego jazdę w terenie, mianowicie możliwość jazdy konnej wzdłuż nadmorskiego brzegu.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia nauki jazdy konnej dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania. Posiadamy około 35 koni rasy małopolskiej, śląskiej, sp, wlkp oraz kuce przygotowane do profesjonalnej nauki jazdy i doskonalenia umiejętności jeździeckich oraz sportu (skoki, ujeżdżenie i rajdy turystyczne). Kryta ujeżdżalnia pozwala nam na prowadzenie zajęć przez cały rok, niezależnie od pogody.
W okresie ferii zimowych i wakacji organizujemy obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Zapraszamy także na wczasy w siodle osoby dorosłe. Od kilkunastu lat organizujemy zawody konne w skokach przez przeszkody, rajdy konne oraz święto jeźdźców tzw. Hubertus.
Prowadzimy całoroczny i okresowy pensjonat dla koni. Zapraszamy na urlop także z własnym koniem.

Mamy dużą i urozmaiconą bazę noclegową. Ośrodek przyjazny czworonogom.
Oferujemy do sprzedaży konie hodowlane, rekreacyjne, sportowe i szkoleniowe rasy małopolskiej, szlachetnej półkrwi, wielkopolskiej, śląskiej.
Naukę jazdy prowadzimy codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 oraz od 15:00 do 20:00 (w godz. 13:00-15:00 – przerwa obiadowa i karmienie koni).

Nad morzem
Agroturystyka
Szkoła jazdy
Jazdy w terenie
Zwierzęta akceptowane
0 0 opinie
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 89 761 21 67

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz