urlop w siodle Iskra

Stajnia Iskra

  Pomorskie

Stadnina i pensjonat ISKRA w Sztumskim Polu (woj. pomorskie), położony jest w kameralnej okolicy, w środku lasu, pośród malowniczych krajobrazów. Jest certyfikowanym ośrodkiem PZJ, świadczącym usługi na najwyższym poziomie.
W Iskrze wypoczniesz aktywnie, z dala od miejskiego zgiełku, ciesząc się bliskością natury i poznając lokalne smaki.

WEJDŹ DO ŚWIATA KONI
W Stajni Iskra odkryjemy przed Tobą tajniki świata koni. Nauczysz się zachowań koni, a także prawidłowego ich oporządzania. Pod okiem naszych instruktorów przejdziesz od samodzielnej jazdy, po pierwszy kłus i galop. Trener przeanalizuje każdy z Twoich treningów i wyznaczy plan treningowy. Lekcje w małych grupach pozwalają na indywidualne podejście i szybki postęp. Ponad to będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach z woltyżerki, a także nauczyć się zaprzęgania koni do wozu konnego oraz powożenia podczas wypadu do lasu.
W Iskrze konie są wokół Ciebie przez cały czas, spędzasz z nimi dzień, od porannego karmienia do wieczornego „dobranoc”.

ISKRA TO NIE TYLKO KONIE
Dla gości ośrodek oferuje szereg atrakcji dodatkowych, które zagwarantują niezapomniane przeżycia. Są to wyzwania rzucone pasjonatom aktywnego wypoczynku. Skorzystaj z wypożyczalni rowerów i zwiedź powiślańską krainę, przemierzając liczne szlaki. Miłośnicy wędkowania mogą skorzystać ze stawu rybnego – kameralne łowisko to gwarancja odpoczynku i ciszy. Wśród propozycji ośrodka znajdują się również atrakcje dla miłośników mocnych wrażeń: paintball, szkolenie strzeleckie czy jazda enduro. To zaledwie przedsmak fascynującej przygody, którą oferuje STAJNIA ISKRA.

W lesie
Pensjonat
Szkoła jazdy
Jazdy w terenie
Zwierzęta akceptowane
0 0 opinie
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 512 666 120

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz