Manor House Główne

Manor House *****

  Mazowieckie

Hotel Manor House SPA****  Pałac Odrowążów***** to połączenie piękna arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku
 i relaksu. Harmonia dawnych siedzib szlacheckich została wpisana w park z 300-letnim starodrzewem, stawami widokowymi oraz romantyczną architekturą ogrodową. Manor House to także doskonale przygotowana stajnia koni w województwie Mazowieckim. Nasze konie są idealnie przystosowane zarówno do potrzeb początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Do dyspozycji Gości oddajemy także doświadczoną kadrę szkoleniową z uprawnieniami Polskiego Związku Jeździeckiego i nadanymi klasami sportowymi w konkurencji skoków przez przeszkody.

Blisko jeziora
Hotel
Szkoła jazdy
Jazda skokowa
Zwierzęta akceptowane

Pokoj w Termach Zamkowych
Nowoczesne pokoje znajdujące się w czterogwiazdkowym hotelu w Termach Zamkowych, w których zorganizowana została także strefa SPA, zostały zaprojektowane z myślą o głębokim komforcie i odprężeniu Gości. Budynek Term Zamkowych**** jest połączony z XIX-wieczną Stajnią Platera****, w której mieści się recepcja i klimatyczna restauracja.

Pokoje w Stajni Platera
Rustykalne pokoje znajdują się w czterogwiazdkowym hotelu w XIX-wiecznej Stajni Platera, w której mieści się recepcja i klimatyczna restauracja. Budynek Stajni Platera**** jest połączony z Termami Zamkowymi****, w których funkcjonuje hotelowa strefa SPA.


Pokoje w Pałacu Odrowążów
Te wyjątkowe pokoje znajduje się w pięciogwiazdkowym hotelu w XV-wiecznym Pałacu Odrowążów oddalonym o ok. 100 m od recepcji, klimatycznej restauracji i kompleksu SPA. Z Pałacu Odrowążów do Term Zamkowych prowadzi przeszklony łącznik wyposażony w ogrzewanie infrared i kurtyny powietrzne, a także droga wiodąca urzekającymi alejkami przez przepiękny zabytkowy park, który kryje liczne pomniki przyrody, magiczne relikty przeszłości i romantyczne zakątki.

W stajni koni Manor House doświadczeni trenerzy pomogą odkryć tajniki jazdy konnej i przyjemność płynącą z obcowania ze spokojnym i rozumnym zwierzęciem, jakim jest koń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą szkoleniową, jej umiejętnościami, uprawnieniami i osiągnięciami.

Odnowa biologiczna dla koni
Opierając się na terapiach i zabiegach SPA opracowanych w Gabinetach Bioodnowy hotelu Manor House SPA stworzyliśmy niepowtarzalne SPA dla koni.

Pensjonat dla koni
Hotel Box w stajni Manor House umożliwia pobyt w hotelu SPA z własnym koniem. Posiadamy przestronne, nowoczesne boksy dla koni w budynku głównym i stajni angielskiej.

Treningi koni
W stajni koni Manor House doświadczeni trenerzy pomogą odkryć tajniki jazdy konnej i przyjemność płynącą z obcowania ze spokojnym i rozumnym zwierzęciem, jakim jest koń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą szkoleniową, jej umiejętnościami, uprawnieniami i osiągnięciami.

Obiekt oferuje jazdę konną:

 • dla początkujących
 • dla zaawansowanych
 • skokową
 • przygotowanie do egzaminu na odznaki jeździeckie
 • dla dzieci od  i dorosłych

Dodatkowo:

 • ujeżdżalnię otwartą oraz krytą ( hala )
 • pensjonat dla koni

Na wyposażeniu obiektu znajduje się…

W cenie: Za dopłatą:
Kryty basen 24 x 9m z rwącą rzeką i jacuzzi Parking ( 20zł / doba )
Łaźnie Rzymskie z saunami Rowery
Siłownia Witalna z fototerapią Gabinety Bioodnowy z zbiegami SPA
Ręczniki, suszarka do włosów, szlafrok Pobyt zwierząt w hotelu – opłata 50 zł/doba za zwierzęta małe (do 10 kg), za zwierzęta większe opłata 80 zł/ doba
Instalacje energetyczne – Kamienny Kręg, energetyczna spirala, Ogród Zen, Piramida Horusa i labirynt medytacji
Internet, telewizor, sejf
Nordic Walking, outdoor fitness, bilard
Lądowisko dla śmigłowców  
 • Śniadania w cenie pobytu
 • Możliwość wykupienia posiłków na miejscu
Restauracja hotelu Manor House SPA znajduje się w zabytkowym budynku XIX-wiecznej Stajni Platera. Do Państwa dyspozycji oddajemy:
 • stylową salę restauracyjną,
 • klimatyczną karczmę z barem,
 • dużą, klimatyzowaną Salę Biesiadną z antresolą.
Bogata oferta potraw, kawy parzonej na różne sposoby, win, alkoholi i drinków została tak skomponowana, aby zaspokoić różne gusty  i oczekiwania naszych Gości.

Nocleg
Cennik oraz rezerwacja wybranych pokoi dostępne tutaj

Jazda konna
„Spotkanie”: 15-minutowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne dotyczące obcowania z koniem, wiedzy na temat jego zachowania i użytkowania + 20 minutowa nauka jazdy na lonży            90 zł
Lekcja pierwsza: ćwiczenia na lonży (30 minut)            90 zł
Oprowadzanka w terenie (10 minut)            25 zł
Bliski kontakt (30 minut; wiosna /jesień) oprowadzanie po parku dla osób aktywnych fizycznie            110 zł
Gimnastyka hippiczna (30 minut)             90 zł
Terapeutyczna, 20-minutowa przejażdżka dla młodych osób w wieku 5-16 lat z ćwiczeniami            60 zł
Relaksacyjny, 30-minutowy spacer po parku wokół pałacu, po wcześniejszej ocenie umiejętności jazdy przez instruktora na hali.  100 zł
Przejażdżka po hali (40 minut)            100 zł
Przejażdżka po placu zewnętrznym (40 minut; lato /jesień)             110 zł
Trening w terenie (60 minut; wiosna /jesień)
Zajęcia ujeżdżeniowe z możliwością podziwiania pobliskich łąk i lasów, po wcześniejszym sprawdzeniu umiejętności przez instruktora.    130 zł

Cennik z dnia 2.06.2020

Minimalny pobyt: brak ograniczeń
Cisza nocna:  22.00 – 6.00
Hotel gości dzieci powyżej 12 roku życia.

Zameldowanie: od godz. 16.00
Wymeldowanie: od godz 11.00

Zwierzęta są akceptowane
W wybranych pokojach Stajni Platera chętnie gościmy czworonożnych towarzyszy naszych Gości. Psy, koty i inne zwierzaki czują się u nas wspaniale, bo otaczający posiadłość przypałacowy park to wymarzone miejsce na długie i radosne spacery. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi od 50 zł do 80 zł /dobę. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyjmowania zwierząt w hotelu.

0 0 opinia
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 48 628 70 61

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz