urlop w siodle Furioso

Furioso

  Małopolska

WRTC Furioso to ośrodek założony w 1992 roku przez Annę i Aleksandra Jarmułów. Zajmujemy się w hodową i treningiem koni rasy American Quarter Horse oraz szkoleniem zawodników i amatorów.
Od wielu lat prowadzimy szkółkę jeździecką, w której zarówno początkujący jak i doświadczeni jeźdźcy mogą szkolić swoje umiejętności pracy z koniem i jazdy konnej. Specjalizujemy się w szkoleniu z dyscyplin westernowych, TREC i Working Equitation. Organizujemy pobyty wakacyjne w formie obozów jeździeckich i tematycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym oczkiem w głowie jest Polska Szkoła Jazdy Aleksandra Jarmuły Equus Polonus, propagująca jeździectwo zgodnie z historycznymi przekazami tyczącymi się przygotowania koni polskiej husarii.
Jesteśmy gotowi na przyjęcie każdego, kto tylko ma ochotę nauczyć się jeździć konno, spędzić miło wolny czas i odpocząć od zgiełku i codzienności. Posiadamy bazę noclegową dla ponad 20 gości, zaplecze gastronomiczne (kuchnia domowa, grill), oraz infrastrukturę w postaci hali, odkrytego maneżu, lonżownika, toru przeszkód terenowych, stawu do pławienia koni i miejsc pensjonatowych.

Na wsi
Agroturystyka
Szkoła jazdy
Zwierzęta akceptowane
5 1 opinia
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 609 457 273

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz