urlop w siodle Dolina Koni Łukowe

Dolina Koni

  Podkarpackie

Dolina Koni to ośrodek jeździecki położony w malowniczej miejscowości Łukowe w Bieszczadach. Jest to niezwykła kraina pełna harmonii i piękna otaczającej przyrody, w której możesz zregenerować swoje siły witalne i poczuć klimat bieszczadzkiej natury. ​
W naszej stadninie wykwalifikowani i cierpliwi instruktorzy zadbają o twój właściwy rozwój niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy zaawansowanym jeźdźcem. Możesz szlifować swoje umiejętności na specjalnie przystosowanej krytej ujeżdżalni, jak i doświadczyć dzikich galopów z wiatrem we włosach po bieszczadzkich połoninach.
Po trudach jazdy konnej odpocząć można w Domu Jeźdźca lub w przytulnym Domku Kozackim. Dalsze atrakcje zapewnić mogą spacery trasami widokowymi w Łukowem, rowerowe przejażdżki oraz gra w tenisa. Wieczorne chwile najmilej spędza się przy ognisku, wśród iskier, śpiewu i przyjaciół. Dolina Koni to ośrodek afiliowany przez Polski Związek Jeździecki (PZJ) oraz Górską Turystykę Jeździecką (PTTK). ​Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych oraz obozów konnych.

góry
W górach
Agroturystyka
Szkoła jazdy
Jazdy w terenie
Zwierzęta akceptowane
0 0 opinie
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 509 157 794

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz