jazda konna Best Horses

Besthorses

  Mazowieckie

Zapraszamy do stajni Besthorses położonej na terenie gminy Lesznowola w miejscowości Robercin ( pomiędzy Piasecznem, a Magdalenką ). Do dyspozycji naszych gości: plac do jazdy 80×40 m, hala 20×40, 7,5 h łąk, bezpośredni wyjazd w tereny leśne, myjka zewnętrzna, pokój, szatnia i szafki podręczne, monitoring, parking.

Zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci od 5 roku życia, młodzież i dorosłych –  bez względu na umiejętności. Prowadzimy jazdy na każdym poziomie –  dla początkujących, poprzez grupy o różnym stopniu zaawansowania, aż do przygotowania kursantów przez treningi sportowe do zawodów. Organizujemy również kursy przygotowawcze do odznak jeździeckich. Oferujemy naukę jazdy na krytej hali lub na placu, w małych grupach oraz na lonży, lekcje indywidualne i wyjazdy w teren. Istnieje możliwość wykupienia karnetu.

Jazdy odbywają się codziennie od 9.00 do 20.00 (konieczna wcześniejsza rezerwacja).
Organizujemy półkolonie letnie i zimowe oraz imprezy okolicznościowe.

Oferujemy także pensjonat dla koni – do dyspozycji stajnia z boksami 3×3,5, karmienie 3 x dziennie, 24-godzinna opieka w razie dłuższej nieobecności właściciela, wypuszczanie na pastwisko, opieka kowala i weterynarza.
     

Na wsi
Jazda konna
Jazda skokowa
Jazda dla dzieci
5 1 opinia
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 602 103 464

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz