urlop w siodle Alado

Alado

  Małopolska

Pokój w którym oferujemy nocleg jest integralną częścią stajni, w której mieszka część z naszych zwierząt. Jest on całkowicie niezależnym pomieszczeniem (z własną łazienką i aneksem kuchennym). Po zrobieniu porannej kawy, wystarczy otworzyć drzwi, podziwiać wschód słońca i usłyszeć witające nas rżeniem konie. Kocia rodzina z pewnością wyruszy Wam na powitanie i uspokoi swoim terapeutycznym mruczeniem. Jeśli potrzebujesz wypocząć psychicznie, poznać radosnych i otwartych ludzi oraz spędzić trochę czasu w gronie zwierząt – zapraszamy 🙂 Posiadamy 8 koni, z czego na 5 można jeździć w siodle. Pracujemy z nimi metodami naturalnymi, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort współpracy pomiędzy jeźdźcem a wierzchowcem. W Alado mieszka również wiele zwierząt gospodarskich, co daje możliwość poznania ich bliżej, a także spróbowania swojskich produktów (kozie mleko, jajka).

Stajnia Alado to miejsce, które powstało dzięki wspólnym marzeniom grupy przyjaciół. Każde z nas jest z „innej bajki”, jednak łączy nas wspólny cel – stworzenie zakątka pełnego pasji, ciepła oraz wzajemnego szacunku ludzi i zwierząt. Różnorodność charakterów, osobowości i umiejętności sprawia, że wszyscy dokładają swoją unikatową cegiełkę. 

Na wsi
Agroturystyka
Szkoła jazdy
Jazdy w terenie
Zwierzęta akceptowane

Obiekt oferuje jazdę konną dla gości obiektu:

  • dla początkujących
  • dla zaawansowanych
  • dla dzieci ( samodzielna od 12 lat, dla młodszych dzieci jazda na lonży z elementami woltyżerki )

Dodatkowo:

  • ujeżdżalnia otwarta 

Pokój w którym oferujemy nocleg jest integralną częścią stajni, w której mieszka część z naszych zwierząt. Jest on całkowicie niezależnym pomieszczeniem (z własną łazienką i aneksem kuchennym). Po zrobieniu porannej kawy, wystarczy otworzyć drzwi, podziwiać wschód słońca i usłyszeć witające nas rżeniem konie. Kocia rodzina z pewnością wyruszy Wam na powitanie i uspokoi swoim terapeutycznym mruczeniem. Jeśli potrzebujesz wypocząć psychicznie, poznać radosnych i otwartych ludzi oraz spędzić trochę czasu w gronie zwierząt – zapraszamy 🙂 Posiadamy 8 koni, z czego na 5 można jeździć w siodle. Pracujemy z nimi metodami naturalnymi, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort współpracy pomiędzy jeźdźcem a wierzchowcem. 

  • Dostęp do kuchni w obiekcie.
  • Brak możliwości zakupu posiłków na miejscu.

    W Alado mieszka również wiele zwierząt gospodarskich, co daje możliwość poznania ich bliżej, a także spróbowania swojskich produktów (kozie mleko, jajka).
Na wyposażeniu obiektu znajduje się…
W cenie:
parking
miejsce na ognisko / grilla
internet
ręczniki i pościele
telewizor
mikrofalówka
kuchenka
lodówka
czajnik
kominek

Minimalny pobyt: 2 dni
Cisza nocna:  nie ma obowiązku zachowywania ciszy nocnej
Płatność: przelewem, gotówką
Zwierzęta są akceptowane:  opłata do ustalenia z Gospodarzem miejsca

Zameldowanie od godz. 14.00
Wymeldowanie do godz. 10.00

Noclegi
130zł / doba

Jazda konna

Lonża: 40 zł za osobę  / 30 min  
Jazda indywidualna: 75 zł za osobę  / 60 min  
Jazda grupowa: 45 zł / 50 min
Jazda terenowa: 45 zł / 60 min
Oprowadzanka na kucyku: 15 zł / 10 min

Cennik aktualny na dzień 11.09.2020

0 0 opinia
ocena miejsca
0 opinie
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie opinie

Zadzwoń

+48 662 128 186

Urzejmie prosimy o powołanie się na nasz Serwis przy kontakcie telefonicznym z Gospodarzem miejsca.

Napisz